Angielskie filmy z angielskimi napisami.

Witaj

Postanowiłem, że oprócz wskazówek jak się uczyć dam także materiały do tych wskazówek. Dlatego od dzisiaj będę dodawał ciekawe angielskie filmy z angielskimi napisami.

Większość z nich będzie pochodziła z youtube, ale nie zawsze tak będzie. Będę wybierał dla Ciebie te najciekawsze, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czas na szukaniu.

Gwarantuje Ci, że jeżeli będziesz dużo i regularnie słuchał takich filmików, podcastów (specjalnie są  dobre, gdy jesteśmy na zewnątrz i gdzieś jedziemy lub idziemy), filmów oraz książek wraz z audiobookami to szybko zauważysz, że zaczynasz rozumieć coraz więcej.

Większość słów z tych nagrań zapewne znasz. Problem polega na tym, że twoje ucho nie jest przystosowane o odbierania innego akcentu i dźwięków o czym pisałem w moim newsletterze. Po pewnym czasie będziesz rozumiał większość tego co mówią w filmach lub podczas rozmowy.

Dlatego oglądanie angielskich materiałów video, a szczególnie dobre są angielskie filmy z angielskimi napisami, pozwala szybko nauczyć się rozumieć angielski. .

Dzisiaj filmik o tym gdzie wybrał się nasz nauczyciel AJ. Hoge. Warto obejrzeć.

W kolejnym odcinku tłumaczenie nie jest w 100% dokładne, ale można się wciąż spokojnie uczyć.

I jak się podobało? Napisz mi w komentarzu jaka tematyka najbardziej interesowałaby Cię. A ja postaram się spełnić życzenie. 🙂

Życzę powodzenia i miłej nauki

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: