Mulan- chińska kreskówka po angielsku z angielskimi napisami

Witaj

Dzisiaj chciałbym zaproponować Ci kolejny dobry angielski film z angielskimi napisami. Tym razem zachęcam Cię do obejrzenia bardzo zabawnej kreskówki po angielsku pt.: “Mulan”.

Kreskówka przedstawia historię pewnej chińskiej dziewczyny. Jej stary ojciec, został powołany do armii z powodu najazd Mongołów, który nie nadaje się już na wojnę.
Dlatego jego córka postanawia, ze pójdzie za niego do wojska wbrew woli ojca i jego wiedzy. Ojciec nie może za nią podążyć, ponieważ kobietom za służbę w chińskiej armii grozi śmierć. Jednak nadchodzi moment, kiedy oddział dowiaduje się, że Mulan to kobieta i… sami zobaczcie.

Ta angielska kreskówka z angielskimi napisami bardzo mi się podobała. Ma bardzo wiele zabawnych scenek. Język jakim posługują se bohaterowie jest średnio trudny. Jeżeli ktoś opanował 1000 podstawowych słówek może skusić się, aby ją obejrzeć, bo pomoże Ci to nauczyć się wyraźnie wymawiać angielskie słowa. Jednak muszę przyznać, że nie jest to najłatwiejsza kreskówka z jaką się spotkałem.

Poziom- od B1
Gatunek: kreskówka (chińska kreskówka po angielsku)

Życzę miłego oglądania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: