Film "Harry Potter i Czara Ognia" online (4 część) po angielsku z angielskimi napisami

Film

źródło: filmweb.pl

Zapraszam, aby obejrzeć film “Harry Potter i Czara Ognia” online (“Harry Potter and the Goblet of Fire”) po angielsku z angielskimi napisami.

Jest to kolejna część tej wyśmienitej serii. Wcześniejsza to Harry Potter i Więzeń Azbakanu. Jednak ja osobiścię wolę książkę, która jest dla mnie ciekawsza. Na razie przeczytałem pierwszą część i jstem w trakcie drugiej.

“Harry tym razem nie spędza całych wakacji w domu swojej ciotki. Ostatnie dwa tygodnie spędził u swojego przyjaciela Rona. Wraz z rodzeństwem Rona, Ronem i ojcem wybierają się na mistrzostwa świata Quidditcha. Po zakończeniu finałowego meczu mistrzostw świata w quidditchu pojawia się znak popleczników Voldemorta oraz dochodzi do marszu śmierciożerców. Całe pole namiotowe zostaje spalone, natomiast Harry wraz z Ronem i Hermioną stają się podejrzanymi za tą sprawę. W Hogwarcie rozpoczyna się Turniej Trójmagiczny, w którym konkurować mają przedstawiciele trzech szkół magii: Hogwartu, Beauxbatons oraz Durmstrangu. W niewiadomy sposób Harry zostaje wylosowany przez Czarę Ognia jako czwarty uczestnik, drugi przedstawiciel swojej szkoły. Musi zmagać się jednocześnie z nauką, turniejem oraz ze znajdującym się w szkole śmierciożercą. Uczestnictwo Harry’ego w turnieju okazuje się być sprytnie przemyślaną operacją mającą na celu dostarczenie go Lordowi Voldemortowi, który dzięki Glizdogonowi powrócił do kraju i zamierza odzyskać swe ciało. Harry i Cedrik wygrywają turniej i przenoszą się w miejsce przebywania Voldemorta. Następuje kolejne starcie bohaterów, z którego Harry ledwo uchodzi z życiem, ale Cedrik ginie z ręki Glizdogona. Voldemort odzyskuję ciało i moc. Z całej społeczności czarodziejów tylko Dumbledore i przyjaciele wierzą Harry’emu w powrót Czarnego Pana”. (źródło opisu: Wikipedia)

Film “Harry Potter i Czara Ognia” online z angielskimi napisami.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: